mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні66
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні66
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5568
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299340

Сьогодні: 2023-03-27 09:37

Покрівельні матеріали

Queentile

Печать PDF

   Компанія ТОВ «СІГ «МЕГА СІТІ» у 2014 році запустила перше, повністю автоматизоване виробництво композитної черепиці під торговою маркою «QUEENTILE».

За час активної виробничої та комерційної діяльності підприємство стало помітним гравцем на ринку покрівельних матеріалів України та здобуло репутацію стабільного та надійного партнера.

Фальцеві покрівлі

Печать PDF
Фальцева покрівля – це покриття даху із металевих листів, з'єднаних між собою особливим способом – фальцюванням.
Фальцева покрівля - це один з найдавніших, у той же час, надійних, якісних та прогресивних видів покрівлі з металу, ця технологія кріплення та укладання фальцевої картини, яка гарантує неможливість протікання та відсутність наскрізних отворів покрівельного матеріалу.

Керамічна черепиця "Nelskamp" (Німеччина)

Печать PDF
 Натуральна керамічна черепиця Nelskamp виготовляється з 1926 року. Найстаріший із 6 заводів підприємства розташований у місті Шермбек і робить лише класичні моделі F15 та D15 традиційного формату з витратою 14-15 штук на квадратний метр. Ці моделі випускаються лише традиційних та штучно зістарених кольорів.
        Новий (1997 р.) високотехнологічний завод у місті Гросс-Амменслебене випускає великоформатну керамічну черепицю під маркою Nibra.

Керамічна черепиця "S.Anselmo" (Італія)

Печать PDF

  Італійська компанія "S.Anselmo" є виробником високоякісної керамічної черепиці з 1970-х років і має 9 власних заводів, що випускають продукцію під різними торговими марками, у тому числі і бренд "S.Anselmo". Заводи виробники постійно працюють на повну потужність, новітні технології та модернізовані лінії виробництва постійно піднімають довіру своїх клієнтів та отримують заслужене кохання споживачів.

Цементно-піщана черепиця "Ondo" (Україна)

Печать PDF

  ONDO – натуральна черепиця з іспанською вдачею, новий покрівельний матеріал на українському ринку. Блакитні хвилі лагідного Середземного моря дали назву черепиці - "Ondo", похідне від іспанського слова "onda", що в перекладі означає "хвиля".