mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні73
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні73
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5575
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299347

Сьогодні: 2023-03-27 09:46

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця "Аляска" (Україна)

Печать PDF

Покрівлі з цементно-піщаної черепиці, на відміну від багатьох інших покрівельних матеріалів, служать понад століття. Вони добре зарекомендували себе як у північних країнах (Швеція, Норвегія, Фінляндія, Англія), і у державах зі спекотним кліматом (Греція, Італія).
Пройшовши довгий шлях пошуку форми і вдосконалення технології виготовлення (лише в 1844 році Адольфом Крохером була розроблена технологія виготовлення цементно-піщаної черепиці і налагоджена перша лінія з її виготовлення), натуральна цементно-піщана черепиця, завдяки своїм неперевершеним перевагам.

Цементно-піщана черепиця "Ondo" (Україна)

Печать PDF

  ONDO – натуральна черепиця з іспанською вдачею, новий покрівельний матеріал на українському ринку. Блакитні хвилі лагідного Середземного моря дали назву черепиці - "Ondo", похідне від іспанського слова "onda", що в перекладі означає "хвиля". 

Цементно-піщана черепиця "Benders" (Швеція, Німеччина)

Печать PDF

  Основне виробництво цементно-піщаної черепиці "BENDERS" розташоване у Швеції. Це сімейний бізнес, який упродовж півстоліття очолює компанію "BENDERS TAKPANNEINDUCTRI AB". Ця компанія є однією з найбільших компаній цієї країни з виробництва покрівельних матеріалів. Відповідність усім європейським стандартам водопроникності, міцності та стійкості до екстремальних погодних умов є принципом компанії. Компанія виробляє кілька видів профілів, у яких представлені як класичні види профілів, так і оригінальні новинки.

Цементно-піщана черепиця "Braas" (Німеччина, Угорщина, Польща)

Печать PDF

 

    Під терміном «натуральна черепиця» мають на увазі крім керамічної ще й цементно-піщану черепицю, оскільки її склад практично такий самий, тому що цемент - це обпалена суміш глини і вапна, у певній пропорції.

Цементно-піщана черепиця (ще її називають - бетонна) розроблена в 19-му столітті як альтернатива керамічній покрівлі. Завдяки дещо спрощеній процедурі виробництва вартість цементно-піщаної черепиці знижена, а довговічність, водонепроникність, міцність, звуко- та теплоізоляційні показники практично не поступаються кераміці за рахунок використання натуральних матеріалів – цементу та кварцового піску.