mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні110
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні110
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5612
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299384

Сьогодні: 2023-03-27 10:47

Керамічні блоки

Кератерм

Печать PDF
КУЗЬМІНЕЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА – перше в Україні та найбільше підприємство з виробництва поризованих керамічних блоків КЕРАТЕРМ®, проектною потужністю 130 млн. шт. умовної цеглини на рік. Підприємство виконує повний цикл виробництва від видобутку глини до виготовлення готової продукції і на розробки нових видів продукції.
Завод побудований у 2008 році за найновішими світовими технологіями, де встановлено європейське та японське обладнання.
Завод розташований на відстані 70 км. від Києва в с. Кузьминці.
Порізований керамблок КЕРАТЕРМ® виготовляється з екологічно чистої сировини, запаси якої розташовані безпосередньо у підприємства. Шихта для керамблоків складається з трьох компонентів місцевих глин. В якості вигораючих порізуючих добавок використовується тирса.

Porotherm

Печать PDF

        Концерн "Wienerberger AG" - світовий лідер з виробництва керамічного блоку, цегли та черепиці.
     Концерн виріс із невеликого австрійського підприємства, заснованого Алоїсом Місбахом у 1819 році у районі Вінерберг міста Відня.
     У 1869 році компанія була зареєстрована на Віденській фондовій біржі і продовжувала успішно розвиватися як австрійська компанія, що виробляє якісну керамічну цеглу.
     У 1986 році почалася швидка експансія підприємства та вихід на міжнародну арену. За короткий термін невелика австрійська компанія перетворилася на світового лідера з виробництва керамічної цегли та черепиці.

Leier

Печать PDF

      Австрійська компанія Leier Baustoffe з 2000 року пропонує високоякісний керамічний блок Leier, виготовлений з використанням передових технологій. Процес виробництва керамічного блоку "Leier" унікальний, в результаті виходить продукція, що характеризується вищим рівнем теплоізоляції, звукоізоляції, морозостійкості та вогнестійкості. Споживачі вже оцінили якість керамічних блоків Leiertherm. Це ідеальне поєднання традицій та інновацій.