mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні36
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні36
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5538
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299310

Сьогодні: 2023-03-27 09:17

Сайдинг та софіт

Boryszew

Печать PDF

    Фірма "Boryszew S.A." заснована у 1911 році. У 1947 році розпочато виробництво охолодних рідин, у 1992 утворилася "спілка акцій на Boryszew S.A.".

    Сайдинг "Boryszew" притягує погляд своєю ошатністю, легкістю та чіткими лініями. Він гарний і видно здалеку. Завжди вписується у будь-який ландшафт. Сайдинг "Boryszew" вдало гармонує з цегляною стіною та фрагментами "дикого каменю". Він відрізняється довговічністю та протягом тривалого часу зберігає свої якості не деформуючись, не вимагаючи регулярного ремонту та фарбування. Вініловий сайдинг не схильний до впливу вологи, недоступний цвілі та грибкам. На відміну від дерева, матеріал під час пожежі не горить, а лише оплавляється, послаблюючи дію полум'я. Сайдинг розрахований на експлуатацію при температурах від + 50 до - 50 град С. При виробництві сайдингу "Boryszew" у його складі відсутній свинець та інші важкі метали.

Vox

Печать PDF

    Вініловий сайдинг – це відносно молодий будівельний матеріал. Вперше був використаний у США наприкінці п'ятдесятих років. З того часу цей будівельний матеріал став дуже популярним на ринках Америки та Канади, звідки прибув до Європи. У Польщі сайдинг з'явився у 90-х роках і його популярність постійно зростає. У відповідь на зростаючий інтерес наших клієнтів до цього матеріалу фірма "VOX" розпочала виробництво сайдингу в Польщі. Цей матеріал є важливим доповненням до багатої комерційної пропозиції пластикових оздоблювальних панелей фірми "VOX".

Royal

Печать PDF
    Вініловий сайдинг - це сучасний спосіб оздоблення фасаду.
Він може бути встановлений на додатковий утеплювач. Вініловий сайдинг прикрасить ваш будинок, зменшить тепловтрати і запобігає проникненню вологи.
    Вініловий сайдинг не вимагає особливого догляду та ремонту. Усі забруднення видаляються звичайною водою. Сайдинг не гниє, не дає тріщин і не втрачає своєї краси, а також протистоїть ударам, змінам температури, вологості, впливу комах, дощу, вітру та снігу.