mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні334
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні334
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42150
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349853

Сьогодні: 2023-05-29 09:03

Мощення

Бруківка клінкерна "Vandersanden"

Печать PDF

Тротуарна бруківка – це природний матеріал для мощення, що виготовляється без штучних добавок. Завдяки цьому його форма та колір мають природний вигляд, а мощення з тротуарної бруківки завжди гармоніюватиме з оточенням.
    Тротуарна бруківка "HUWA" поставляється в декількох форматах, з обробкою піском або без, в десятки різноманітних кольорів та структур. Для архітекторів-містобудівників та ландшафтних архітекторів це означає практично необмежену свободу проектування. Завдяки різним форматам тротуарну бруківку можна використовувати для будь-яких форм і в різних патронах, з різноманітними сполуками, вона завжди добре поєднується з іншими матеріалами.

Бруківка клінкерна "Vande Moortel"

Печать PDF

 Справжня європейська якість та надійність чудово поєднують у собі вироби торгової марки "Vande Moortel". Ця бельгійська компанія є найбільшим виробником найпрестижнішої керамічної бруківки. Для виготовлення будівельних матеріалів Vande Moortel використовує тільки матеріали, створені природою. Кожен їхній виріб – екологічний, а значить безпечний для здоров'я людини та навколишнього середовища.
    Використовуючи для облагородження своєї території клінкерну бруківку "Vande Moortel", ви гідно оціните якість матеріалу та його естетичний зовнішній вигляд.

Бруківка клінкерна "Olfry"

Печать PDF

Клінкерна бруківка - чудовий матеріал, що володіє багатьма чудовими властивостями. Бруківка підходить як для сучасної, так і для класичної архітектури. Особливо важливий параметр морозостійкість клінкеру. Особливо підкреслимо, що клінкерну бруківку не зіпсує ні сіль чи луг, які використовуються для посипання взимку, а також олія, кислота чи побутова хімія.

Бруківка клінкерна "Feldhaus"

Печать PDF

Тротуарна дорожня бруківка або її ще називають тротуарна плитка, бруківка, дорожній клінкер, тротуарний клінкер, бруківка визнаний одним з кращих декоративних матеріалів для мощення доріжок і благоустрою територій. Мощення доріжок бруківкою та тротуарною плиткою з клінкеру протягом багатьох століть практикується у Західній Європі. Бруківка та тротуарна плитка для мощення доріжок заслужено користується популярністю серед мільйонів домовласників та будівельників.

Бруківка клінкерна "Muhr"

Печать PDF

Поряд з лицьовою клінкерною цеглою завод "MUHR" виготовляє також і клінкерну бруківку завтовшки від 40мм. Клінкерна бруківка "MUHR" добре відома не лише в Німеччині, а й в Україні та країнах СНД.
    Клінкерна бруківка "MUHR" має низьке вологопоглинання - менше 4% і в умовах українського клімату може широко застосовуватися як довговічний та екологічно чистий матеріал для мощення вимощення будинку, садових доріжок та майданчиків. Завод "MUHR" гарантує багаторічну та бездоганну службу клінкерної бруківки лише при дотриманні запропонованої технології укладання та використання рекомендованих супутніх матеріалів.