mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні341
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні341
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42157
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349860

Сьогодні: 2023-05-29 09:13

Фасадні матеріали

Кератерм

Печать PDF
КУЗЬМІНЕЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА – перше в Україні та найбільше підприємство з виробництва поризованих керамічних блоків КЕРАТЕРМ®, проектною потужністю 130 млн. шт. умовної цеглини на рік. Підприємство виконує повний цикл виробництва від видобутку глини до виготовлення готової продукції і на розробки нових видів продукції.
Завод побудований у 2008 році за найновішими світовими технологіями, де встановлено європейське та японське обладнання.
Завод розташований на відстані 70 км. від Києва в с. Кузьминці.
Порізований керамблок КЕРАТЕРМ® виготовляється з екологічно чистої сировини, запаси якої розташовані безпосередньо у підприємства. Шихта для керамблоків складається з трьох компонентів місцевих глин. В якості вигораючих порізуючих добавок використовується тирса.

Фіброцементна дошка "CEDRAL" (Литва, Бельгія)

Печать PDF

     Фіброцементна дошка "CEDRAL" виробництва компанії "Eternit" - підрозділи корпорації "ETEX GROUP" найбільшого світового виробника будівельних матеріалів із фіброцементу.
      "Cedral" - фасадні дошки з фіброцементу, поверхня яких імітує фактуру кедра (звідси і назва "Cedral") - чудовий матеріал для створення фасадів будівель, що вентилюються. Також існує "Cedral" із гладкою поверхнею.
      Фіброцемент – екологічно чистий матеріал. Він складається з піску, цементу та волокон целюлози, які надають необхідної міцності матеріалу.

Декоративна плитка "Stone Master" (Польща)

Печать PDF
         "Stone Master" є провідним виробником декоративного облицювального каменю в Європі.
        Історія компанії Stone Master вже налічує 23 роки.
Початок виробництва у 1995 р. у місті Мієлець.
        Виробництво перенесено до м. Андреспол у 1998 р.
        Підписання перших ключових контрактів із мережами "DIY" 2003 - 2004 рр.
        Нова фабрика та 2 нові виробничі лінії відкриті у 2011 р. (м. Лодзь).
        Побудовано новий центральний склад у 2015 р. (м. Лодзь).

Плитка "OLFRY" (Німеччина)

Печать PDF
У новобудовах краще використовувати двостінкові стіни з цегляним облицюванням фасаду. Якщо ж у певних умовах така конструкція неможлива, гарною альтернативою можуть бути системи теплоізоляції фасаду. Вони складаються з основи та теплоізоляційного шару та можуть також використовуватися для ремонту фасадів. Такі системи вимагають високоякісного зовнішнього шару захисту чутливого ізоляційного матеріалу від усіх зовнішніх впливів.
    Для цього "OLFRY" пропонує клінкерну облицювальну плитку. Тонка керамічна або клінкерна облицювання просто приклеюється до теплоізоляційного шару з наступним затиранням швів. Оскільки вона, як і звичайна цегла, проходить випал при температурі більше 1100 ° C, вона має ті ж властивості: вона міцно пофарбована, її можна поєднувати в індивідуальні комбінації, а завдяки виготовленню з натуральної сировини вона не виділяє в повітря шкідливих для здоров'я речовин.

Плитка "S.Anselmo" (Італія)

Печать PDF
Компанію "S.Anselmo" можна по праву назвати справжньою художньою лабораторією, у стінах якої народжується справді унікальний у своєму роді будівельний матеріал, призначений як для зовнішнього оздоблення будівель, так і для внутрішнього, а також для різних видів оздоблювальних робіт.
      Оздоблювальна плитка "S.Anselmo" завдяки величезній палітрі кольорів і гарній якості матеріалу зможе укосити фасад будь-яких архітектурних об'єктів і довгі роки прикрашатиме ваш інтер'єр не змінюючи свій зовнішній вигляд.