mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні112
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні112
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5614
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299386

Сьогодні: 2023-03-27 10:51

Комплектація покрівлі

Сонцезахисні аксесуари

Печать PDF

     Приємна та комфортна обстановка багато в чому залежить від поєднання аксесуарів. Насамперед, необхідно відрегулювати або повністю закрити проникнення яскравого світла, щоб зробити освітлення приємним та функціональним. Потім слід захистити свій будинок він сильного нагріву сонячним промінням. Тобто, на вікні повинні поєднуватись зовнішні та внутрішні елементи для захисту від сонця.
      Захист від спеки
      Затемнення
      Регулювання освітлення
      Захист від комах
      Комплекти для підвищення комфорту

Knauf

Печать PDF

    Понад 30 років "KNAUF Insulation" активно розвиває інноваційні технології в галузі ефективного використання енергії, за цей час компанія стала лідером у галузі виробництва теплоізоляційних матеріалів та експертом у їх використанні. На європейському ринку "KNAUF Insulation" займає позицію групи компаній, що найбільш швидко розвивається. Виробничі майданчики "KNAUF Insulation" розташовані у 6 європейських країнах, Великобританії та США.

Izovat

Печать PDF

Базальтова теплоізоляція "IZOVAT" - це плити з мінеральної вати, виготовлені "Житомирським заводом теплоізоляційних матеріалів" на сучасній високотехнологічній виробничій лінії, розробленій та змонтованій італійською компанією "GAMMA MECCANICA".

Основною сферою застосування базальтової теплоізоляції "IZOVAТ" є будівництво, а також виробництво будівельних матеріалів - як утеплювач для тришарових сендвіч-панелей.

Техноніколь

Печать PDF

    Базальтовий утеплювач "ТЕХНОНІКОЛЬ" розроблений компанією "Техноніколь", що була заснована ще в 1993 році в Росії, в м. Москві. Після цього компанія увійшла і на ринок України зі своїми виробничими силами. Внаслідок чого були відкриті виробничі сили у м. Черкасах.

      Завод виробляє різні базальтові утеплювачі на 10 сучасних лініях, які розроблені з урахуванням новітніх технологій. Завдяки цим лініям матеріал виробляється значно якісніше. У ньому покращується міцність, гідрофобність і довговічність, а надійне і рівномірне зв'язування волокон робить утеплювач зовсім не пилу, і при цьому екологічно чистим.

Boryszew

Печать PDF

    Фірма "Boryszew S.A." заснована у 1911 році. У 1947 році розпочато виробництво охолодних рідин, у 1992 утворилася "спілка акцій на Boryszew S.A.".

    Сайдинг "Boryszew" притягує погляд своєю ошатністю, легкістю та чіткими лініями. Він гарний і видно здалеку. Завжди вписується у будь-який ландшафт. Сайдинг "Boryszew" вдало гармонує з цегляною стіною та фрагментами "дикого каменю". Він відрізняється довговічністю та протягом тривалого часу зберігає свої якості не деформуючись, не вимагаючи регулярного ремонту та фарбування. Вініловий сайдинг не схильний до впливу вологи, недоступний цвілі та грибкам. На відміну від дерева, матеріал під час пожежі не горить, а лише оплавляється, послаблюючи дію полум'я. Сайдинг розрахований на експлуатацію при температурах від + 50 до - 50 град С. При виробництві сайдингу "Boryszew" у його складі відсутній свинець та інші важкі метали.