mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні164
mod_vvisit_counterВчора181
mod_vvisit_counterНа цьому тижні345
mod_vvisit_counterМинулого тижня1280
mod_vvisit_counterУ цьому місяці845
mod_vvisit_counterМинулого місяця5507
mod_vvisit_counterУсі248495

Сьогодні: 2022-07-05 19:42

Бітумна черепиця

Tegola

Печать PDF

    Бітумна (гнучка) черепиця - одне з найпопулярніших у світі покрівельних покриттів: більше століття вона використовується в Північній Америці та понад 50 років у Європі. Завдяки своїм переконливим перевагам матеріал набуває все більшої популярності в Україні. Бітумна черепиця - досконалий покрівельний матеріал для житлових будинків, котеджів та громадських будівель; вона поєднує у собі бездоганну зовнішню естетику, довговічність та вигідну ціну. До незаперечних переваг гнучкої черепиці відноситься здатність забезпечити абсолютну герметичність покрівлі, неможливість корозії, високий ступінь шумопоглинання, мінімальна відхідність навіть на складних формах дахах, величезний вибір колірних і дизайнерських рішень.

Ruflex

Печать PDF

    Бітумна черепиця "Katepal RUFLEX" виробництва заводу "KATEPAL OY" успішно експлуатується у Фінляндії понад 50 років, в Україні вже 10 років. За цей час продукція "RUFLEX" довела свою надійність, що підтверджується відсутністю рекламацій і навіть нарікань з боку власників будинків під покрівлею "RUFLEX". Завдяки використанню розроблених фахівцями заводу "KATEPAL" модифікаторів, гнучка черепиця "RUFLEX" є високоякісним покриттям, що забезпечує герметичність і механічну стійкість до навантажень і пошкоджень.

Kerabit

Печать PDF

    Фінський концерн "LEMMINKAINEN" з моменту свого заснування у 1910 році вдосконалював технології у будівництві та виробництві матеріалів, виходячи з практики їх застосування на своїх будівельних об'єктах. До свого 100-річного ювілею компанія вивела на ринок кілька інноваційних продуктів, що ламають традиційні уявлення про бітумну черепицю.

IKO

Печать PDF

    Компанія "IKO" вже багато років займає лідируюче місце на ринку виробництва якісних гідроізоляційних покрівельних покриттів. Воно було розпочато ще 1954 року в Канаді, і одразу принесло компанії успіх. Потім було відкриття нових заводів у Європі (Бельгії) та США. В даний час 20 заводів в Америці та європейських країнах виробляють бітумну черепицю "IKO" - одна з найкращих пропозицій на сучасному ринку. Компанія на перше місце висуває принцип високої якості продукції за конкурентоспроможною ціною.

CertainTeed

Печать PDF
   Компанія "CertainTeed" заснована в 1904 р. Головний офіс: розташований у США, а виробництво базується на 45 заводах у Північній Америці. "CertainTeed" є провідною компанією в Америці з виробництва будівельних матеріалів. Вона виготовляє не тільки покрівельні матеріали, а й фасадні матеріали, матеріали для фундаментів, вінілові огорожі та ін. в Парижі. У корпорацію "Saint-Gobain" також входить корпорація "ICOPAL". За свою більш ніж 100-річну історію компанія CertainTeed заробила чудову репутацію у виробництві будівельних матеріалів. Лідерство "CertainTeed" сформоване на інноваційних технологіях та встановлення нових стандартів. Саме тому слоганом компанії є: "Quality made CERTAIN, satisfaction guaranTEED" (Якість дає впевненість, задоволення гарантовано). В останні 5 років "CertainTeed" визнається у США брендом №1.