mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні125
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні125
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5627
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299399

Сьогодні: 2023-03-27 11:25

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця "Jacobi" (Німеччина)

Печать PDF

    Історія глиняних заводів "Jacobi" відображає історію всієї галузі: методи виробництва, продукти, соціальне та економічне оточення дуже сильно змінилися протягом десятиліть. Ангажованість та багатство ідей, професійне вміння та досвід дозволили маленькій ремісничій майстерні за 140 років стати сучасним модернізованим промисловим підприємством. 

Керамічна черепиця "Nelskamp" (Німеччина)

Печать PDF
 Натуральна керамічна черепиця Nelskamp виготовляється з 1926 року. Найстаріший із 6 заводів підприємства розташований у місті Шермбек і робить лише класичні моделі F15 та D15 традиційного формату з витратою 14-15 штук на квадратний метр. Ці моделі випускаються лише традиційних та штучно зістарених кольорів.
        Новий (1997 р.) високотехнологічний завод у місті Гросс-Амменслебене випускає великоформатну керамічну черепицю під маркою Nibra.

Керамічна черепиця "SanMarco" (Італія)

Печать PDF

  Торгова марка виробника керамічної цегли, плитки та черепиці "SanMarco" (TERREAL Italia) з'явилася в місцевості Ноалі неподалік Венеції. Заводи з виготовлення керамічних виробів "SanMarco" також розташовуються в регіонах Тоскана (область Кастільйон-Фьорентіно) та П'ємонт (в області Валенця). Завдяки широкому асортименту цегли черепиці, що випускається під брендом SanMarco, TERREAL Italia є лідером італійського ринку з часткою близько 26%.

Керамічна черепиця "S.Anselmo" (Італія)

Печать PDF

  Італійська компанія "S.Anselmo" є виробником високоякісної керамічної черепиці з 1970-х років і має 9 власних заводів, що випускають продукцію під різними торговими марками, у тому числі і бренд "S.Anselmo". Заводи виробники постійно працюють на повну потужність, новітні технології та модернізовані лінії виробництва постійно піднімають довіру своїх клієнтів та отримують заслужене кохання споживачів.

Керамічна черепиця "Terreal" (Франція)

Печать PDF

    

    Натуральна глиняна (теракотова*) черепиця - це екологічно чистий будівельний матеріал, що використовується з найдавніших часів у всьому світі і є частиною світової архітектурної спадщини. Її теплі кольори та індивідуальний зовнішній вигляд чудово гармонують з будь-яким пейзажем, надаючи йому особливої самобутності.