mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні337
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні337
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42153
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349856

Сьогодні: 2023-05-29 09:10

Плитка ручного формування

Плитка "Muhr" (Німеччина)

Печать PDF
Компанія "Muhr" має багаторічний досвід у створенні цегли та плитки ручного формування, що випускаються на фабриці у м. Еммеріх (Emmerich) у землі Північний Рейн-Вестфалія.
    Плитка ручного формування – екологічно чистий облицювальний матеріал, який виготовляється із суглинків та особливих сортів сланцевих тугоплавких глин із високою пластичністю. Процес виробництва досить трудомісткий і передбачає дотримання низки важливих етапів. Отримана кар'єрним способом сировина ретельно очищається, сортується, перемішується до однорідного стану. Підготовлена ​​маса екструдується, формується вручну і згодом обпалюється при температурі, що досягає 1200 ˚С.

Плитка "S.Anselmo" (Італія)

Печать PDF
Компанію "S.Anselmo" можна по праву назвати справжньою художньою лабораторією, у стінах якої народжується справді унікальний у своєму роді будівельний матеріал, призначений як для зовнішнього оздоблення будівель, так і для внутрішнього, а також для різних видів оздоблювальних робіт.
      Оздоблювальна плитка "S.Anselmo" завдяки величезній палітрі кольорів і гарній якості матеріалу зможе укосити фасад будь-яких архітектурних об'єктів і довгі роки прикрашатиме ваш інтер'єр не змінюючи свій зовнішній вигляд.

Плитка "Vande Moortel" (Бельгія)

Печать PDF

 Відмінна європейська якість та надійність чудово поєднують у собі вироби торгової марки "Vande Moortel". Ця бельгійська компанія є найбільшим виробником першокласної облицювальної плитки. Для виготовлення будівельних матеріалів Vande Moortel використовує тільки матеріали, створені природою. Кожен їхній виріб – екологічний, а значить безпечний для здоров'я людини та навколишнього середовища.

Плитка "Vandersanden" (Бельгія)

Печать PDF

Плитка ручного формування - це вузькі бруски товщиною 2 см, які механічно відпилюються від звичайної облицювальної цегли. Тому цегляна плитка має ті ж характеристики, що і звичайна облицювальна цегла, і відповідає бельгійському стандарту Benor та стандартам ЄС. Цей вид цегли дуже легкий і простий у використанні.

    Коли цегляна плитка використовується для обробки зовнішніх стін, то завдяки її невеликій товщині зберігається звичайна деталізація вікон і дверей. Це означає, що витрати на перепланування не будуть високими. При облицюванні внутрішніх стін завдяки невеликій товщині плитки збережеться більше простору. Після кладки цегляна плитка виглядають так само, як і звичайна повнотіла облицювальна цегла.