mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні63
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні63
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5565
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299337

Сьогодні: 2023-03-27 09:35

Цегла ручного формування

Цегла ручного формування "Muhr" (Німеччина)

Печать PDF

Свою роботу завод "Muhr" розпочав ще 1934 року в Німеччині. Генрі Мур заснував компанію "Muhr & Sohne" як індивідуальний підприємець у Bruchwalze (район Olpe). Компанія пройшла через руйнування війною та численні кризи, але змогла втриматися на плаву та зарекомендувати себе найкращою у своїй нелегкій справі.
    Основу асортименту фабрики "Muhr" протягом десятиліть становить цегла ручного формування, що випускається на фабриці в м. Еммеріх (Emmerich) у землі Північний Рейн-Вестфалія. Спочатку для виготовлення використовувалися дерев'яні рами, які розкладалися землі і заповнювалися сировиною – високоякісної глиною спеціальних сортів. У 50-ті роки виробництво було неймовірно трудомістким, але в середині 60-х на заводі з'явилися машини, що автоматично заповнюють форми для заготовок. Через десятиліття підприємство було модернізовано та оснащено сучасним обладнанням – пресами, сушарками та печами, що дозволило довести випуск цегли ручного формування до 25 млн. одиниць на рік. У 1991-му році тодішній керівник компанії Вольфганг Мур купив завод Ліхтерфельд, що спеціалізується на випуску клінкерної цегли та тротуарної бруківки. Це стало ще одним напрямком діяльності виробника та дозволило розширити асортимент.

Цегла ручного формування "S.Anselmo" (Італія)

Печать PDF

 Історія компанії "S.Anselmo" сягає корінням на початок минулого століття. У сімдесяті роки компанія першою в Італії розпочала виробництво цегли штамповою технікою (так званою м'якою пастою), створюючи таким чином ексклюзивну цеглу.
    Сьогодні цегла "S.Anselmo" - це найкраща пропозиція на міжнародному ринку будівельних матеріалів, що повністю відповідає високим стандартам якості, що підтверджує наявність сертифікату ISO 9002, отриманого компанією "S.Anselmo" у 1995 році. Таким чином, італійське підприємство стало першим у своїй галузі, що заслужило високу оцінку міжнародної експертної комісії.

Цегла ручного формування "Vande Moortel" (Бельгія)

Печать PDF

 Цегельний завод Vande Moortel був заснований в 1864 році на березі річки Шельди в місті Ауденарді в Бельгії. Як і раніше, перебуваючи в місці свого заснування і очолювана сім'єю Vande Moortel, компанія розвивається як ніколи. На сьогоднішній день завод є великим виробником на ринку елітної облицювальної цегли та лідером з виробництва керамічної бруківки в Бельгії..

Цегла ручного формування "Vandersanden" (Бельгія)

Печать PDF

У 1925 р. Жаак Вандерсанден засновує у місті Споувен невеликий цегельний завод із польовою піччю та польовим пресом. Цегла сушилася під навісами. У 1953 р. син Жаака Констант замінює кільцеву піч на камерну піч Гофмана.
      У 1962 році в місті Споувен відкривається другий цегельний завод, де встановлено першу тунельну піч. Додатковий цегляний склад відкривається у Вельдвезельті. У 1987 р. він був закритий, а натомість відкривається третій надсучасний завод у Споувені.