mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні105
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні105
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5607
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299379

Сьогодні: 2023-03-27 10:37

Клінкерна плитка

Плитка "King Klinker" (Польща)

Печать PDF

 Компанія "King Klinker" заснована у 1972 році. На заводах із виробництва керамічної плитки "King Klinker" працює 135 осіб. Здебільшого це професійні працівники, які мають багаторічний досвід у сфері виробництва кераміки. Постійний ухил на технічний прогрес та набутий роками досвід привели компанію до визнання її не лише співвітчизниками, а й іншими країнами – Словаччиною, Чехією, Україною та Росією.

Плитка "Feldhaus" (Німеччина)

Печать PDF

Компанія "Feldhaus" виробляє різні керамічні вироби, а штаб-квартира знаходиться в місті Bad Laer, Нижня Саксонія. З моменту створення і по сьогодні компанія "Feldhaus" належить одному сімейству. Виробник "Feldhaus Клінкер" є найбільшим підприємством у сфері клінкерних виробів Європи. Щороку на трьох заводах випускається понад 90 млн. одиниць продукції, яку згодом купують у 30 країнах. Ім'я "Feldhaus" вже протягом багатьох поколінь є синонімом високих вимог до якості та надійності. Застосування ноу-хау та інноваційних ідей разом із традиційними методиками у виготовленні клінкерів "Feldhaus" принесли підприємству дуже широку популярність далеко за межі Німеччини.

Плитка "OLFRY" (Німеччина)

Печать PDF
У новобудовах краще використовувати двостінкові стіни з цегляним облицюванням фасаду. Якщо ж у певних умовах така конструкція неможлива, гарною альтернативою можуть бути системи теплоізоляції фасаду. Вони складаються з основи та теплоізоляційного шару та можуть також використовуватися для ремонту фасадів. Такі системи вимагають високоякісного зовнішнього шару захисту чутливого ізоляційного матеріалу від усіх зовнішніх впливів.
    Для цього "OLFRY" пропонує клінкерну облицювальну плитку. Тонка керамічна або клінкерна облицювання просто приклеюється до теплоізоляційного шару з наступним затиранням швів. Оскільки вона, як і звичайна цегла, проходить випал при температурі більше 1100 ° C, вона має ті ж властивості: вона міцно пофарбована, її можна поєднувати в індивідуальні комбінації, а завдяки виготовленню з натуральної сировини вона не виділяє в повітря шкідливих для здоров'я речовин.