mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні288
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні288
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42104
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349807

Сьогодні: 2023-05-29 08:09

Усі статті

Вибираємо керамічну черепицю

Печать PDF

Вибираємо керамічну черепицю!
    

   
Керамічні або теракотові вироби з'явилися понад дві з половиною тисячі років тому, точніше сказати ніхто не може. Наприклад, недавні розкопки у Японії виявили цілу армію воїнів, виготовлену з кераміки. Які були в землі понад дві тисячі років, і збереглися в первозданному вигляді. І, звичайно, всі ми бачили давньогрецькі амфори в історичних музеях, з багатовіковою історією.

 

Бетонна черепиця, чи можна довіряти?

Печать PDF

        Бетонна черепиця, чи можна довіряти?   

     Ще її називають – цементно-піщана черепиця. Обидві назви правильні, тому що підкреслюють матеріал, з якого вона складається.

        В історії покрівельних матеріалів бетонна черепиця застосовується дуже давно. Століттями, перепалене вапно з глиною, пісок та вода – були доступні та використовувалися у будівництві. Даний матеріал легко вироблявся, виходив водостійкий, не руйнувався від сонячних променів, міцний на злам та з терміном експлуатації не менше 100 років. Спектр застосування – від фундаменту до даху.

Все про бітумну черепицю

Печать PDF

 

Історія виникнення бітумної черепиці.

Прототип сучасної бітумної черепиці з'явився США в 1893 р. Цей рулонний матеріал був просочений і покритий з обох боків бітумом покрівельний картон. Через чотири роки, в 1897 р., на лицьову сторону цього матеріалу почали наносити кам'яну крихту для захисту бітуму від впливу погодних умов.

Що це за матеріал – композитна черепиця?

Печать PDF
 Композитна черепиця має досить цікаву історію. Під час Другої Світової війни продовольче забезпечення у європейських країнах залишало бажати кращого. Бракувало коштів на їжу та елементарні речі, не кажучи вже про постачання сировини для виготовлення фарб, якими покривали дахи для захисту від корозії. В Англії знайшли вихід із положення і стали покривати покрівлі бітумною емульсією, що захищала дахи і від іржі, і від протікання. Після закінчення війни ця традиція завершилася.

Естетика та благородство мідної покрівлі

Печать PDF
Мідь - надійний і довговічний матеріал, з якого з давніх-давен виготовляється скатна покрівля. Мідний настил у наші дні можна побачити на дахах історичних та сучасних громадських будівель, а також приватних будинків та котеджів. Краса та практичність міді зробили її одним із елітних покрівельних матеріалів.
        У чому ж унікальність цього матеріалу і чому він ідеально підходить для влаштування покрівлі? Давайте розберемося разом.