mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні114
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні114
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5616
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299388

Сьогодні: 2023-03-27 11:01

Підпокрівельні плівки

Juta

Печать PDF

    Компанія "JUTA" (Чехія) є одним з найбільших у Європі виробників полімерних волокон та матеріалів на їх основі, у тому числі будівельних плівок. З моменту свого створення до сьогодні підприємство пройшло досить довгий шлях, на якому, безумовно, зустрічалися і запаморочливі успіхи, і тимчасові невдачі. І ось сьогодні, маючи у своєму розпорядженні 11 заводів, на яких задіяно 1900 осіб, підприємство Juta займає гідне місце серед найбільших виробників у своїй галузі, завоювавши заслужену довіру у незліченної кількості споживачів.

Ventia

Печать PDF

    Покрівельні мембрани "Ventia" від компанії MDM® на сьогоднішній день є основним матеріалом сучасної гідроізоляції та пароізоляції покрівлі в Європі. Це матеріал останнього покоління, виготовлений за допомогою технології UltraSonic.

        Якщо вибирати між мембранами і плівками слід знати, що плівки мають низьку паропропускання, термін їх служби досягає всього 30 років, а термін служби кроквяної системи, у покрівлі із застосуванням плівок, у 80% випадків – максимум 15 років. І як наслідок всього описаного вище – у Європі, поліпропіленові плівки не проходять сертифікацію EN, а отже, заборонені як покрівельний матеріал!