mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні104
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні104
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5606
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299378

Сьогодні: 2023-03-27 10:24

Теплоізоляція

Knauf

Печать PDF

    Понад 30 років "KNAUF Insulation" активно розвиває інноваційні технології в галузі ефективного використання енергії, за цей час компанія стала лідером у галузі виробництва теплоізоляційних матеріалів та експертом у їх використанні. На європейському ринку "KNAUF Insulation" займає позицію групи компаній, що найбільш швидко розвивається. Виробничі майданчики "KNAUF Insulation" розташовані у 6 європейських країнах, Великобританії та США.

Izovat

Печать PDF

Базальтова теплоізоляція "IZOVAT" - це плити з мінеральної вати, виготовлені "Житомирським заводом теплоізоляційних матеріалів" на сучасній високотехнологічній виробничій лінії, розробленій та змонтованій італійською компанією "GAMMA MECCANICA".

Основною сферою застосування базальтової теплоізоляції "IZOVAТ" є будівництво, а також виробництво будівельних матеріалів - як утеплювач для тришарових сендвіч-панелей.

Техноніколь

Печать PDF

    Базальтовий утеплювач "ТЕХНОНІКОЛЬ" розроблений компанією "Техноніколь", що була заснована ще в 1993 році в Росії, в м. Москві. Після цього компанія увійшла і на ринок України зі своїми виробничими силами. Внаслідок чого були відкриті виробничі сили у м. Черкасах.

      Завод виробляє різні базальтові утеплювачі на 10 сучасних лініях, які розроблені з урахуванням новітніх технологій. Завдяки цим лініям матеріал виробляється значно якісніше. У ньому покращується міцність, гідрофобність і довговічність, а надійне і рівномірне зв'язування волокон робить утеплювач зовсім не пилу, і при цьому екологічно чистим.

Rockwool

Печать PDF

    Базальтова теплоізоляція користується великою популярністю як у нашій країні, так і за кордоном. Із відносно великої "родини" подібної продукції в Україні найширшу популярність отримали вироби "Rockwool".