mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні278
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні278
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42094
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349797

Сьогодні: 2023-05-29 07:53

Водостічні системи

RainWay

Печать PDF

Водостічні системи необхідні практично будь-якій покрівлі. Вони захищають зовнішні стіни та цоколь від води, фундамент – від надмірного зволоження. Завдяки водостоку вода з даху збирається та прямує в одне місце, і будівлі не загрожує передчасне руйнування. Крім того, системи можуть бути ще й декоративними, підкреслювати перехід від даху до стін, від фронтону до фасаду. Такий будинок виглядатиме стильним та елегантним.

Profil

Печать PDF

    Підприємство з виробництва водостічних систем із ПВХ PROFiL® було засноване у 1982 році. В даний час це сучасна фабрика, яка продає свої продукти по всій Польщі, Україні, Росії та Білорусії.

Ruukki

Печать PDF

     Якісна водостічна система "RUUKKI".

Призначення водостічної системи - організоване відведення води з покрівлі, що сприяє зменшенню вологості біля основи будівлі та запобіганню потраплянню крапель води на цоколь та зовнішні стіни будівлі.

Zambelli

Печать PDF

    Водостічна система "Zambelli".
     Вперше прізвище Замбеллі згадується далекого 1860 року. Тоді сім'я Замбеллі займалася виробом металевих покрівель високої якості, що дало популярність цьому прізвищу.

        З 1957 Франц Замбеллі (Zambelli Franz) заснував компанію "Zambelli", займаючись реконструкцією церков, виходячи з потреб ринку, оскільки всі покрівлі баварських церков були зроблені з міді. Також Франц Замбеллі та його брат займалися реставрацією, виконуючи найскладніші архітектурні особливості при відновленні робіт старих покрівельних майстрів.

    У 1974 році був виготовлений перший аксесуар для водостічних систем із міді, що і стало початком виробництва своєї лінійки водостічної системи. Через два роки було куплено перший завод з виробництва металевої фурнітури, а ще через рік (у 1977 році) була винайдена металева покрівельна система "Rib Roof".