mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора106
mod_vvisit_counterНа цьому тижні40
mod_vvisit_counterМинулого тижня1644
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5542
mod_vvisit_counterМинулого місяця6581
mod_vvisit_counterУсі299314

Сьогодні: 2023-03-27 09:29

Плитка "Muhr" (Німеччина)

Печать PDF
Компанія "Muhr" має багаторічний досвід у створенні цегли та плитки ручного формування, що випускаються на фабриці у м. Еммеріх (Emmerich) у землі Північний Рейн-Вестфалія.
    Плитка ручного формування – екологічно чистий облицювальний матеріал, який виготовляється із суглинків та особливих сортів сланцевих тугоплавких глин із високою пластичністю. Процес виробництва досить трудомісткий і передбачає дотримання низки важливих етапів. Отримана кар'єрним способом сировина ретельно очищається, сортується, перемішується до однорідного стану. Підготовлена ​​маса екструдується, формується вручну і згодом обпалюється при температурі, що досягає 1200 ˚С.
    У виробництві виключається застосування штучних фарбуючих речовин чи пластифікаторів. Унікальне забарвлення досягається за рахунок термічної обробки різних сортів глини у кільцевій печі. На виході отримують вироби з унікальними колірними ефектами, оригінальними візерунками та відтінками, а також чудовими експлуатаційними характеристиками.
      Зі зразками кольорів плитки ручного формування можна ознайомитися тут.