mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні229
mod_vvisit_counterВчора66
mod_vvisit_counterНа цьому тижні229
mod_vvisit_counterМинулого тижня1345
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1090
mod_vvisit_counterМинулого місяця5700
mod_vvisit_counterУсі288827

Сьогодні: 2023-02-06 21:20

Прушиньскі

Печать PDF
    Компанія "PRUSZYNSKI" (Прушиньскі, Польща) - це підприємство, що увійшло до складу провідної європейської групи компаній "PRUSZYNSKI" (Прушиньскі) з двадцятирічним досвідом з виробництва покрівельних та фасадних матеріалів. На українському ринку компанія "PRUSZYNSKI" (Прушиньскі) плідно працює вже понад 10 років.
     Компанія "PRUSZYNSKI" (Прушиньскі) виробляє покрівельні та фасадні матеріали ("Blachy Pruszynski") на заводах в Україні, Польщі та Чехії, використовуючи у виробництві тільки якісний європейський метал та надаючи покупцеві 10-річну гарантію на свою продукцію.
         Металочерепиця "Рruszynski" (Прушиньскі) - це сучасний, якісний покрівельний матеріал, виготовлений за сучасними технологіями і має великий експлуатаційний термін. Тривалий термін служби металочерепиці "Шафір" та "Крон" виробництва компанії "Рruszynski" (Прушиньскі) забезпечується завдяки двосторонньому цинковому покриттю, а також багатошаровим захисним покриттям.
      Металочерепиця "Шафір 400" та "350" є традиційною металочерепицею виробленої за останніми сучасними технологіями.
 

     Металочерепиця "Крон 400" та "350" поєднує в собі сучасні технології та вдосконалений елегантний вигляд.
 

     Широкий спектр колірної гами металочерепиці "Крон" та "Шафір" виробництва компанії "Рruszynski" (Прушиньскі), а також ціна на металочерепицю задовольнить потребу будь-якого покупця.