mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні275
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні275
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42091
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349794

Сьогодні: 2023-05-29 07:48

Boryszew

Печать PDF

    Фірма "Boryszew S.A." заснована у 1911 році. У 1947 році розпочато виробництво охолодних рідин, у 1992 утворилася "спілка акцій на Boryszew S.A.".

    Сайдинг "Boryszew" притягує погляд своєю ошатністю, легкістю та чіткими лініями. Він гарний і видно здалеку. Завжди вписується у будь-який ландшафт. Сайдинг "Boryszew" вдало гармонує з цегляною стіною та фрагментами "дикого каменю". Він відрізняється довговічністю та протягом тривалого часу зберігає свої якості не деформуючись, не вимагаючи регулярного ремонту та фарбування. Вініловий сайдинг не схильний до впливу вологи, недоступний цвілі та грибкам. На відміну від дерева, матеріал під час пожежі не горить, а лише оплавляється, послаблюючи дію полум'я. Сайдинг розрахований на експлуатацію при температурах від + 50 до - 50 град С. При виробництві сайдингу "Boryszew" у його складі відсутній свинець та інші важкі метали.

 

    Вініловий фасад "Boryszew" має низку переваг. Він не боїться перепадів температур (може витримувати від -50 до +50? С), тому використовується в зонах з різними кліматичними умовами. Вініловий сайдинг не вигоряє на сонці, не лущиться, не тріскається. Крім того, він стійкий до фізичного зносу та дії хімікатів, має антикорозійні властивості. І, звичайно ж, завдяки використанню утеплювача як підоснови фасаду вініловий сайдинг дозволяє утеплити будинок зовні і заощадити на його обігріві. Колір панелей зберігається протягом усього терміну використання. Дія УФ-променів не впливає на зовнішній вигляд сайдинга, тому що при його виробництві використовують спеціальні добавки (у тому числі двоокис титану), що перешкоджають викривленню і викривленню. Вінілове облицювання дуже практичне. Вона майже вимагає догляду, і термін її служби становить щонайменше 30 років, хоча деякі виробники гарантують терміни використання від 50 років. За допомогою поєднання профілів, оздоблювальних елементів та аксесуарів можна створювати різноманітні варіанти оформлення фасадів будівель будь-яких архітектурних стилів.
    Найменування Розмір L х B(м)
    Standart подвійний злам D4/D 3,81 х 0,203
    Premium подвійний злам D4/D
    Стельова плошня 3,39 х 0,306
    Стельова перфорована

  Колірна гама стінових панелей