mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні241
mod_vvisit_counterВчора66
mod_vvisit_counterНа цьому тижні241
mod_vvisit_counterМинулого тижня1345
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1102
mod_vvisit_counterМинулого місяця5700
mod_vvisit_counterУсі288839

Сьогодні: 2023-02-06 22:26

Цементно-піщана черепиця "Аляска" (Україна)

Печать PDF

Покрівлі з цементно-піщаної черепиці, на відміну від багатьох інших покрівельних матеріалів, служать понад століття. Вони добре зарекомендували себе як у північних країнах (Швеція, Норвегія, Фінляндія, Англія), і у державах зі спекотним кліматом (Греція, Італія).
Пройшовши довгий шлях пошуку форми і вдосконалення технології виготовлення (лише в 1844 році Адольфом Крохером була розроблена технологія виготовлення цементно-піщаної черепиці і налагоджена перша лінія з її виготовлення), натуральна цементно-піщана черепиця, завдяки своїм неперевершеним перевагам.

    Покрівля, покрита натуральною цементно-піщаною черепицею, гарантовано служитиме Вам понад 100 років. Така черепиця має унікальний набір фізико-механічних та експлуатаційних властивостей, таких як екологічність, низька теплопровідність (повільно нагрівається на сонці), простота в монтажі (не вимагає закріплення кожного елемента), довговічність (термін служби до 100 років), висока стійкість до агресивних впливів. середовищ та сонячної радіації, відсутність накопичення статичної електрики, відмінна звукоізоляція, стійкість до перепадів температур, що є важливим у наших кліматичних умовах. Крім високих експлуатаційних характеристик, такий дах має ще й привабливий зовнішній вигляд, практично не вигоряє на сонці і не вимагає догляду в процесі експлуатації.

        А основною, найголовнішою і незаперечною перевагою черепичної покрівлі є її чудовий декоративний ефект. Ніщо не може так прикрасити фасад будинку, надати йому величного вигляду, як натуральна черепиця. Будинок під черепичною покрівлею завжди виглядає більш надійно, стійко і солідно. А сама черепиця з часом, як гарне вино, набуває все більш благородного вигляду.

     Завод "АЛЯСКА" - перший та провідний в Україні виробник натуральної черепиці з однойменною торговою маркою. Підприємство засноване у 2004 році у м. Миколаєві. У процесі виготовлення використовується тільки високоякісна сировина: добірний кварцовий пісок, портландцемент і натуральні барвники на основі оксидів заліза від кращих виробників.

        Виробництво черепиці здійснюється за європейськими стандартами на ультрасучасному обладнанні фірми "Vortex Hydra" (Італія) - світового лідера на ринку технологій для будівельних матеріалів. Найвища якість продукції завжди знаходиться під контролем заводської лабораторії. Крім того, чіткість дотримання технологічного процесу регулярно перевіряється європейськими фахівцями. Завдяки цьому вдається отримувати унікальний за своїми споживчими властивостями, довговічністю та вишуканістю покрівельний матеріал - натуральну черепицю "АЛЯСКА".

      Цементно-піщана черепиця "Аляска" - "Венеціанська" форма

 


    Високопрофільна черепиця характерна для країн південного регіону Європи. Вишуканий дизайн дозволить наголосити на індивідуальності будь-якого проекту. А покриття Антік відтворить самобутність покрівельних традицій Середземномор'я.

        Типи покриттів "Венеціанської" черепиці

1. Матове покриття
2. Глянцеве покриття
3. Покриття "Сларрі" (керамограніт)

        Цементно-піщана черепиця "Аляска" - "Римська" форма


    Класичні форми, типові для центральної та північної Європи. Гармонійно поєднується з будь-яким архітектурним стилем та рішенням. Актуальна протягом понад століття.

        Типи покриттів "Римської" черепиці

1. Матове покриття
2. Глянцеве покриття

        "Аляска" пропонує програму всіх існуючих додаткових елементів, покликаних правильно побудувати покрівельну систему та надати їй закінченого архітектурного вигляду.