mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні239
mod_vvisit_counterВчора66
mod_vvisit_counterНа цьому тижні239
mod_vvisit_counterМинулого тижня1345
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1100
mod_vvisit_counterМинулого місяця5700
mod_vvisit_counterУсі288837

Сьогодні: 2023-02-06 22:13

Цементно-піщана черепиця "Braas" (Німеччина, Угорщина, Польща)

Печать PDF

 

    Під терміном «натуральна черепиця» мають на увазі крім керамічної ще й цементно-піщану черепицю, оскільки її склад практично такий самий, тому що цемент - це обпалена суміш глини і вапна, у певній пропорції.

Цементно-піщана черепиця (ще її називають - бетонна) розроблена в 19-му столітті як альтернатива керамічній покрівлі. Завдяки дещо спрощеній процедурі виробництва вартість цементно-піщаної черепиці знижена, а довговічність, водонепроникність, міцність, звуко- та теплоізоляційні показники практично не поступаються кераміці за рахунок використання натуральних матеріалів – цементу та кварцового піску.

    Цементно-піщана черепиця "BRAAS" виробляється з 1953 року, коли німецький підприємець Рудольф Браас налагодив випуск цієї продукції в Німеччині, яка потребувала великої кількості будівельних матеріалів після руйнувань Другої світової війни.

        Покрівельні матеріали фірми "BRAAS" виготовляються на сучасному обладнанні із застосуванням високоякісної сировини та поставляються на український ринок з 1998 року.

        Натуральна цементно-піщана черепиця "BRAAS" виготовляється з цементу, із застосуванням натурального кварцового піску та пігментів на основі оксиду заліза. Вона не проходить випалювання, проте є дуже міцною, у зв'язку із затвердінням цементу. Перед формуванням в цементну масу додають барвники, які визначають колір черепиці. Слідом за формуванням на поверхню черепиці наноситься спеціальний склад, який ущільнює зовнішню поверхню та покращує вигляд черепиці.

     Переваги черепиці "BRAAS"

     * Керамічна та цементно-піщана черепиця стійка до великих навантажень, атмосферного впливу (мороз, спека, сильний вітер, дощ), впливу ультрафіолетового випромінювання.
     * Черепиця "BRAAS" - це суворий контроль виробництва з 30-річною гарантією якості;
     * У підпокрівельному просторі не накопичується конденсат, зберігаючи кроквяну конструкцію даху.
     * Черепиця має гарну шумоізоляцію.
     * Завдяки зазору між пазовими замками покрівля не піддається деформації під впливом снігу чи сильного вітру.
     * Простота монтажу покрівельного матеріалу під час проведення покрівельних робіт.

                                                      Моделі цементно-піщаної черепиці "BRAAS"                        

  Цементно-піщана черепиця "Франкфуртська".

   


    Класична модель черепиці, що не піддається впливу моди. Надійна, перевірена часом. Прекрасна пазова модель для застосування у всіх архітектурних стилях та напрямках. Має кілька кольорів і найповніший ряд додаткових елементів. Широко відома та найпопулярніша модель у Європі. 80% продажів у Європі та 70% продажів в Україні.

        Черепиця "Франкфуртська" поставляється в Україну у двох покриттях "LUMINO" та "CISAR".

        - Розмір черепиці: 42х33см
- Витрата на кв. метр: 10 шт.
- Крок обрешітки: 31,2-34,5 см
- Корисна ширина: 30 см

Цементно-піщана черепиця "Таунас".

   

    Ця модель відрізняється більшою хвилею, надаючи покрівлі привабливого вигляду. Дуже стильний зовнішній вигляд досягається за допомогою елегантності та ширини хвилі. Невеликий котедж на одну сім'ю або шикарний особняк для кількох поколінь, міський будинок або будиночок у лісі – під дахом черепиці Таунас ви відчуєте економічний спосіб надати будинку справжній комфорт. Не дарма багато покрівельних матеріалів зовні імітують профіль натуральної черепиці «Таунас» - справжня якість і краса варті наслідування!

Черепиця «Таунас» - цей економічний спосіб надати будинку вашої мрії неминучу привабливість і затишок «сімейного гнізда».

Черепиця "Таунас" постачається в Україну у покритті "LUMINO".

- Розмір черепиці: 42х33см
- Витрата на кв. метр: 10 шт.
- Крок обрешітки: 31,2-34,5 см
- Корисна ширина: 30 см

Цементно-піщана черепиця "Харцер".

Покрівельне покриття «Харцер» є прикладом оригінальної та водночас класичної черепиці хвилястої форми з багаторічним досвідом застосування та довірою з боку професіоналів та любителів. Фірмове покриття Люміно забезпечує природний естетичний вигляд черепиці та її високоякісні експлуатаційні характеристики. Черепиця «Харцер» - це оптимальне співвідношення ціни та якості.

Черепиця "Харцер" поставляється в Україну у двох покриттях "LUMINO" та "CISAR".

- Розмір черепиці: 42х33см
- Витрата на кв. метр: 10 шт.
- Крок обрешітки: 31,2-34,5 см
- Корисна ширина: 30 см

Цементно-піщана черепиця "Адрія".

  

Ця ексклюзивна високопрофільна черепиця, безперечно, стане окрасою покрівлі для багатьох її власників. Вона відрізняється красивою хвилею, високим профілем, гранульованою фактурою поверхні і великою кількістю кольорів на поверхні покрівлі, які принесуть приємні спогади про подорожі в південних країнах. Архітекторам вона допоможе відтворити ефект "під старовину", а при новому будівництві створити дуже красиві незвичайні покрівлі.

Черепиця "Адрія" постачається в Україну у покритті "SLARY".

- Розмір черепиці: 42х33см
- Витрата на кв. метр: 10 шт.
- Крок обрешітки: 31,2-34,5 см
- Корисна ширина: 30 см

Цементно-піщана черепиця "Ревіва".

   

  Багатьом Замовникам подобаються моделі із серії «бобровий хвіст», але керамічні моделі мають досить високу вартість, а модель "Ревіва" не тільки має аналогічну форму, а й доступну ціну. Крім того, "Ревіва" є здвоєною черепицею із замком, що виключає можливість протікання.

"Ревива" - пазова черепиця прямокутної форми з рифленим покриттям. Черепиця "РЕВИВА" постачається в Україну у покритті "PROTECTOR".

- Розмір черепиці: 42х32, 9см
- Витрата на кв. метр: 11 шт.
- Крок обрешітки: 28,0-31,0 см
- Корисна ширина: 30 см

Цементно-піщана черепиця "Тевіва".

 

Нова черепиця від компанії Braas впевнено завойовує своїх шанувальників в Україні. Черепиця "Braas" "Тевіва" ідеально підійде забудовникам, які планують оформити дизайн свого будинку у стилі HI-TECH.

Має два кольори – чорний та темно-сірий (графіт).

Виготовляється у двох інноваційних покриттях:

PROTEKTOR (МАТОВА);
CISAR (ГЛЯНЦЕВИЙ).

- Розмір черепиці: 42х32, 9см
- Витрата на кв. метр: 11 шт.
- Крок обрешітки: 28,0-31,0 см
- Корисна ширина: 30 см

Цементно-піщана черепиця "Тегаліт".

Модна в Європі цементно-піщана плоска черепиця прямокутної форми на сьогоднішній день доступна Замовникам в Україні. Дійсно довгоочікувана новинка!

Черепиця "Тегаліт" поставляється в Україну у покритті "PROTEGON".

- Розмір черепиці: 42х33см
- Витрата на кв. метр: 10 шт.
- Крок обрешітки: 31,2-34,5 см
- Корисна ширина: 30 см