mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні264
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні264
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42080
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349783

Сьогодні: 2023-05-29 07:35

Metrotile

Печать PDF

Композитна черепиця - це новий сучасний вид покрівельного матеріалу, який є багатошаровим покрівельним покриттям. Основу композитної черепиці становить сталевий лист захищений покриттям Magnelis®. Порівняно зі звичайним цинковим покриттям, покриття Magnelis® у кілька разів довше захищає сталь від корозії. Зовнішній бік композитної черепиці покритий кольоровими гранулами натурального каменю, які створюють ефект благородної фактури натуральної покрівлі. Гранулят натурального каменю надає покрівлі шику та шляхетності. Він служить надійним бар'єром від вітру, шуму і дощу. Композитна черепиця має невелику вагу, відмінний зовнішній вигляд, величезну кількість кольорів, форм та відтінків. Унікальні профілі штучної металевої черепиці повністю імітують керамічну черепицю, що робить їх ідеальними для реконструкції будівель та історичних пам'яток, а також для надання новим будинкам неповторного вигляду. монтаж черепиці.Композитна черепиця - це неймовірно легкий покрівельний матеріал, здатний прикрасити дах Вашої оселі. Завдяки елегантному дизайну та широкому вибору колірних рішень, Ви зможете зробити свій будинок унікальним та підняти свій імідж на високий рівень, а ми з радістю допоможемо Вам це реалізувати.

"Metrotile" (Метротайл) – унікальний покрівельний матеріал виробництва Бельгії, що створює ефект натуральної черепичної покрівлі. Основою покрівлі "Metrotile" (Метротайл) є сталевий лист товщиною 0.45мм, покритий із двох сторін покриттям Magnelis®, який у рази довше захищає сталеву основу від корозії у місцях контакту із зовнішнім середовищем. На лицьову сторону черепиці нанесений гранулят натурального каменю, захищений прозорим шаром акрилату. Верхній шар акрилової глазурі перешкоджає проникненню дрібного пилу та бруду, тому покрівля від компанії "Metrotile" (Метротайл, Бельгія) з часом не потьмяніє і не вигорить на сонці. 


Magnelis® нове металеве покриття для сталевого листа різних застосувань, що забезпечує тривалий захист поверхні від впливу подряпин та від зносу.

Нанесення покриття Magnelis® проводиться на класичній промисловій лінії гарячого оцинкування, де виріб занурюється в металевий розплав, що має унікальний хімічний склад: цинк із додаванням 3,5% алюмінію та 3% магнію. Додавання 3% магнію є найважливішим, так як він створює стійкий довговічний шар по всій поверхні та забезпечує більш ефективний захист від корозії, ніж покриття з меншим вмістом магнію. По суті, пропоноване ArcelorMittal покриття Magnelis® має значно кращі характеристики порівняно з альтернативними виробами в Європі.
Композитна металочерепиця "Metrotile", крім чудового зовнішнього вигляду, має набір технологічних якостей, які приваблюють багатьох забудовників та фахівців з будівництва котеджів та влаштування покрівлі в багатьох країнах світу:
Композитна металочерепиця "Metrotile" – це естетика натуральної класичної черепиці у поєднанні з можливістю влаштування покрівлі різних архітектурних стилів. Керамічна покрівля та полімерпіщана черепиця в порівнянні з Metrotile має набагато більшу вагу і не може бути змонтована на багатьох будинках.
Композитна металочерепиця "Metrotile" не має обмежень щодо застосування у будь-яких кліматичних зонах та температурних умовах. Має підвищену стійкість до перепадів температур та вітрового навантаження. Підходить для влаштування житлових мансард - має властивість збереження температури: влітку в такій мансарді будуть прохолодно, а взимку - тепло.
Композитна металочерепиця "Metrotile" – це легкий та міцний покрівельний матеріал одночасно. Покрівля, виконана з її застосуванням, не дає таких навантажень на фундамент, як керамічна покрівля, за рахунок чого досягається істотна економія при влаштуванні фундаменту.
Композитна металочерепиця "Metrotile" - матеріал, що вигідно відрізняється від покрівельних матеріалів свого класу. У порівнянні з традиційною металочерепицею, композитна металочерепиця "Metrotile", за рахунок покриття Magnelis®, не повалена корозією, у тому числі в місцях зрізів.
Композитна металочерепиця "Metrotile" - це економічна витрата матеріалу, відмінні шумоізоляційні властивості та термін служби понад 50 років. Наприклад, недорога бітумна черепиця прослужить близько 20 років, при цьому, у разі необхідності ремонту покрівлі з бітумної черепиці, доведеться порушувати її цілісність. Заміна ж листа композитної черепиці не викличе жодних складнощів.
Композитна металочерепиця "Metrotile" представлена ​​в широкій колірній та фактурній гамі. Завжди в наявності є на вибір 10 основних і 10 додаткових колірних рішень матеріалу, крім цього, для особливо вимогливих клієнтів передбачена можливість виготовлення індивідуальної партії композитної черепиці обраного відтінку на замовлення.

Форми класичного стилю:

 

Композитна черепиця "MetroTile" (Метротайл) - це класика традиційної черепичної покрівлі, багата фактура покриття натуральним каменем, різні колірні рішення. Композитна черепиця Metrotile (Метротайл) використовується при влаштуванні як класичної покрівлі, так і у створенні покрівельних конструкцій складних геометричних форм та є безумовним фаворитом колекції покрівельних матеріалів компанії Metrotile.

  

  Композитна черепиця "MetroClassic" (Метрокласік) – покрівельний матеріал, що став справжньою класикою серед архітекторів та власників будинків у Новій Зеландії. Композитна черепиця Metroclassic дозволяє реалізувати найсміливіші проекти пристрою покрівлі.

  Композитна черепиця "MetrtoMistral" (Метромістрал) - є класичною європейською формою, яка складається з семи рівних хвиль. Дана форма надасть даху геометрично правильного вигляду, а широка колірна гама дозволить зробити її унікальною.

Форми середземноморського стилю:

  Композитна черепиця MetroRoman (Метророман) - найбільш консервативна з усіх модифікацій черепиці Metrotile. Покрівля, виконана в романському стилі, демонструє певний статус господаря будинку та його стійке становище у суспільстві.

Композитна черепиця "Metroroman" - це відомі округлі контури хвиль черепиці в класичних для Європи контурах покрівлі в поєднанні з легкістю конструкції і зручністю.

Композитна черепиця "MetroRomana" (Метроромана) - є покрівельним матеріалом з найбільшою хвилею. Під час створення цього виду використовувався архітектурний стиль середземномор'я. 

Композитна черепиця "MetroGallo" (Метрогалло) - завдяки м'яким, середземноморським лініям надає стильного образу та зовнішнього вигляду даху вищого класу з додатковими перевагами сталевої покрівлі.

Форми європейського стилю: 

  Композитна черепиця "MetroViksen" (Віксен)-нагадує стиль стародавніх будівель вікінгів. Новий профіль має більш плоску та оригінальну хаотичну структуру, на даху матеріал буде виглядати як єдине суцільне полотно.

  Композитна черепиця "MetroShake" (Метрошейк) - особлива чіткість граней для особливих стильових рішень в пристрої покрівлі.Композитна черепиця "Mertoshake" поєднує у собі всі переваги Mertoshake, проте може додатково підкреслити естетичні переваги зовнішнього вигляду сланцевої покрівлі за рахунок чіткішої фактури та яскраво вираженого візерунка черепиці.

  Композитна черепиця "MetroShingle" (Метрошингл) - покрівельний матеріал, який аналогічний за структурою, складом та якістю покрівлі "MetroTile" (МетроТайл). "Metroshingle" (Метрошингл) відтворює благородну фактуру старовинної дерев'яної дранки.

  Композитна черепиця "MetroWood" (Метровуд) - такий профіль композитної черепиці нагадує вид даху з дерев'яної дранки з борозенами. Він надасть оригінальності будинку та підкреслить вишуканий смак власника. А різноманітна гама відтінків дозволить створити унікальний колір.