mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні341
mod_vvisit_counterВчора1128
mod_vvisit_counterНа цьому тижні341
mod_vvisit_counterМинулого тижня19277
mod_vvisit_counterУ цьому місяці42157
mod_vvisit_counterМинулого місяця7384
mod_vvisit_counterУсі349860

Сьогодні: 2023-05-29 09:14

Queentile

Печать PDF

   Компанія ТОВ «СІГ «МЕГА СІТІ» у 2014 році запустила перше, повністю автоматизоване виробництво композитної черепиці під торговою маркою «QUEENTILE».

За час активної виробничої та комерційної діяльності підприємство стало помітним гравцем на ринку покрівельних матеріалів України та здобуло репутацію стабільного та надійного партнера.

  З 2015 року «QUEENTILE» виходить на міжнародну арену та експортується до країн СНД та Європи. Підприємство бере активну участь у міжнародних виставках, постійно розширюючи ринок збуту «QUEENTILE».

При виробництві композитної черепиці «QUEENTILE» використовується унікальне акрилове сполучне, яке не має аналогів. Спеціально розроблене та запатентоване провідними німецькими технологами для ТМ «QUEENTILE», воно забезпечує:
- фіксацію каменю на поверхні металу за будь-якого кліматичного діапазону температур;
- додатковий захист металу від корозії та атмосферних явищ;
- захист від утворення моху та грибка;
- захист алюмоцинкового покриття від динамічних впливів та механічних пошкоджень.

Композитна черепиця «QUEENTILE» - це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого є високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк». З лицьового боку поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудового зовнішнього вигляду. Камінь утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому сполучному матеріалу на основі акрилу, зверху камінь покривається прозорою акриловою глазур'ю, що надає матеріалу ще більшої міцності та надійності.

Виготовляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії.

Використовувана сировина закуповується тільки у провідних світових виробників (сталь «Алюмоцинк» – світових концернів, акрилове сполучне – європейське виробництво (формула запатентована та засекречена), базальтова крихта – Італія), при цьому ціна нижча, ніж у імпортних аналогів.

Черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також постійно проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина). Так компанія контролює якість продукції та в праві надавати юридичну гарантію на черепицю - 50 років!

Композитна черепиця «QUEENTILE» має складну багатошарову структуру, де кожен шар виконує свої функції:

 Композитна черепиця «QUEENTILE» випускається у чотирьох видах профілювання.

 

  Профіль «QUEENTILE Classic» - дизайн, який втілив ідеї класичного архітектурного стилю північної Європи.

Висота профіля 50 мм. Характеризується виразнішим видом на покрівлі порівняно з аналогами (глибина вигину 24мм). Збільшено жорсткість листа.

 

Профіль «QUEENTILE Standard» - головною відмінністю цього дизайну є виразна геометрія, яку гарантує висота профілю 60 мм. Завдяки технології прокатки, тайли у цьому дизайні мають ідеальну геометрію як на поверхні, так і з внутрішньої сторони. Особливість виробництва дозволяє робити підгинання тайлу, яка виконує функцію додаткового ребра жорсткості, маскує горизонтальні стики та нівелює пошкодження кам'яного покриття нижнього тайлу. А присутність замку для бічної стикування тайлів дозволяє приховати і вертикальні стики. Тому поверхня готової покрівлі здається монолітною. А коник, що вентилюється, виконує функцію провітрювання підпокрівельного простору, прибирає необхідність установки додаткових вентиляційних елементів, які псують зовнішній вигляд даху.

Цікавим та новаторським рішенням стало виробництво багатотайлових варіантів композитної черепиці «QUEENTILE».
Матеріал може проводитися у трьох варіантах – 1, 3 та 6 тайлів.
Ця революційна ідея дозволяє значно прискорити монтаж покрівлі, зменшити кількість стиків. 

 

Профіль «QUEENTILE Verona» – дизайн, що втілив ідеї середземноморського стилю. Ефект натуральної черепичної покрівлі з напівкруглим перетином хвилі. Форму профілю створено на підставі порівняльного аналізу подібних дизайнів конкурентів, а також опитування професійних покрівельників. Все це дозволило створити оптимальну геометрію хвилі, яка не має аналогів у світі.

 

Вибираючи профіль «QUEENTILE Shake» ви створите особливу елегантність та унікальну привабливість будинку, а імітація структури дерева та витримані тони підкреслять образ багатовікової історії.

slate q.png - 123.22 Kb 

        Вибираючи профіль «QUEENTILE Slate» ви створюєте особливу благородність та витонченість будинку. 

 

ПЕРЕВАГИ КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ QUEENTILE

        СТРОК СЛУЖБИ. Термін служби – понад 50 років. Юридична гарантія – 50 років.

ЕСТЕТИКА ПОКРІВЛІ. Виразна геометрія профілів і бархатистість кам'яної крихти нададуть вишуканого та благородного вигляду Вашій покрівлі.

        БЕЗПЕКА. БЕЗШУМНІСТЬ. Стійкість кольору. Максимальний клас опору природним катаклізмам. Витримує пориви вітру до 200 км/год. Стійка до різких перепадів температур, не страшні ні заморозки, ні аномальна спека. Безшумність при дощі та граді. Завдяки глибокому термальному фарбуванню кам'яного посипання черепиця не вицвітає на сонці.

  ЕКОНОМІЧНІСТЬ. Вага одного квадратного метра покрівлі не перевищує 6,5 кг, що суттєво знижує витрати на покрівельну конструкцію та транспортування черепиці. Не використовуються OSB та підкладкові матеріали. Мінімальний коефіцієнт відходів.

· ПРОСТОТА І ЛЕГКІСТЬ МОНТАЖУ. Ексклюзивне рішення – тільки в QueenTile® 3-х та 6-ти тайлове виконання листів, що прискорює та полегшує процес монтажу, а також робить покрівлю більш монолітною.

· ВІДСУТНІСТЬ КОРОЗІЇ. Високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк» у 6 разів довговічніша, ніж звичайна оцинкована сталь у металочерепиці.

· ПОЖЕЖАБЕЗПЕКА. Високий клас пожежної безпеки – клас А. Екологічно чиста.

    100% НАЯВНІСТЬ ПРОДУКЦІЇ. Завдяки тому, що завод знаходиться на території України, ми можемо гарантувати 100% наявність продукції усієї колірної палітри та налагоджений процес доставки.