mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні195
mod_vvisit_counterВчора250
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1305
mod_vvisit_counterМинулого тижня1377
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5456
mod_vvisit_counterМинулого місяця5568
mod_vvisit_counterУсі275271

Сьогодні: 2022-11-26 23:19

Бруківка клінкерна "Feldhaus"

Печать PDF

Тротуарна дорожня бруківка або її ще називають тротуарна плитка, бруківка, дорожній клінкер, тротуарний клінкер, бруківка визнаний одним з кращих декоративних матеріалів для мощення доріжок і благоустрою територій. Мощення доріжок бруківкою та тротуарною плиткою з клінкеру протягом багатьох століть практикується у Західній Європі. Бруківка та тротуарна плитка для мощення доріжок заслужено користується популярністю серед мільйонів домовласників та будівельників.

    Переваги клінкерної тротуарної плитки та бруківки полягають не тільки у відмінних фізико-механічних та експлуатаційних властивостях, але й у тому, що клінкерна бруківка та тротуарна плитка гармонійніше поєднується з природним ландшафтом, ніж інші матеріали для дорожнього мощення. Функціональна та естетична, дорожня клінкерна тротуарна цегла та бруківка здатні довгий час радувати око грою малюнка та кольору дорожнього покриття.

    Перевагами тротуарної мостової дорожньої клінкерної цегли, бруківки та тротуарної плитки для мощення доріжок фірми "Feldhaus Klinker" є не лише його декоративні якості, а й висока функціональність. Так, дорожній тротуарний мостовий клінкер та бруківка "Feldhaus Klinker" здатні витримувати великі статичні та динамічні навантаження, завдяки чому клінкерна бруківка та тротуарна

Плитка "Feldhaus Klinker" рекомендується для мощення територіальних ділянок з інтенсивним транспортним та пішохідним рухом.
    Клінкерна бруківка та тротуарна плитка для мощення фірми "Feldhaus Klinker" має підвищену міцність і це досягається за рахунок технології випалу при температурі 1200 °C. Функціональність мощення з використанням такого матеріалу як дорожній бруківка тротуарний клінкер і клінкерна бруківка досягається також за рахунок таких властивостей матеріалу, як висока морозостійкість, стійкість до впливу вологості та агресивних хімічних речовин (солей, лугів і т.д.). Колір тротуарної дорожньої мостової клінкерної цегли та бруківки не змінюється з часом завдяки однорідній структурі по всій товщині.
    Тротуарна бруківка дорожній клінкер виробляється на окремому заводі в м. Вертер, який спеціалізується тільки на виготовленні матеріалу - клінкерна тротуарна дорожня бруківка, бруківка, тротуарна плитка.
    Пропоную ознайомитись з асортиментом клінкерної бруківки "Feldhaus Klinker".

 

Бруківка "Areno trigo" P203 KF
 
 
Бруківка "Areno nero" P248 KF
 
 
Бруківка "Areno ferrum" P249 KF
 
 
Бруківка "Cuero flamea" P273 KF
 
 
Бруківка "Gala plano" P402 KF
 
 
Бруківка "Gala flamea" P403 KF
 
 
Бруківка "Gala alea" P405 KF
 
 
Бруківка "Gala nero" P408 KF
 
 
Бруківка "Gala ferrum" P409 KF
 
 
Бруківка "Gala solea" P415 KF
 
 
Бруківка "Umbra plano" P502 KF
 
 
Бруківка "Umbra ferrum" P609 KF